Wtorek, 07 lutego 2017 roku  
| Strona Główna |  Kontakt | 
Menu Główne
Aikido
Polska Unia Aikido
Staże
Linki
Publikacje PUA
Dojo Szczecin
O Akademii
Zapisy
Instruktorzy
Treningi
sensei Jacek Wysocki
Biografia
Artykuły prasowe
Publikacje
DVD, Video
Mistrzowie
Morihei Ueshiba
Hirokazu Kobayashi
Giampietro Savegnago
Piero Silvano Rivigatti
Antonio Garcia
Archiwum
rok 2016
rok 2006
rok 2007
rok 2008
rok 2009
rok 2010
rok 2011
rok 2012
rok 2013
rok 2014
rok 2015
Kronika i Galerie Zdjęć
Kronika
Galerie zdjęć
Kalendarze Polskiej Unii Aikido
Galeria Aikido H.Sawki
Początki Aikido w Polsce
Newsletter
Zapisując się do systemu newslettera, będziesz systematycznie informowany o nowościach i ważnych wydarzeniach.
adres e-mail::

Zapisz
Wypisz      
rok 2007

  HOME    rok 2007    

Letnia Akademia Aikido dla dzieci - Dąbki 2007


Dąbki 28.08.2007

ob1_1.jpgPo zbiórce, sprawdzeniu obecności i wszystkich formalnościach w końcu wyjechaliśmy ze Szczecina w kierunku Dąbek. Tam, właśnie w tym roku Autonomiczna Akademia Aikido zorganizowała Letnią Akademię Aikido dla dzieci.

Podróż nie trwała zbyt długo i zaraz po zakwaterowaniu w pokojach wszyscy zaczęliśmy się aklimatyzować w tej sympatycznej i miłej miejscowości.Ośrodek w którym mieszkaliśmy przywitał nas piękną pogodą i szumem morza (do plaży mięliśmy niecałe 5 min drogi).
Jeszcze dobrze nie zdążyliśmy się zapoznać ze wszystkimi czekającymi tu na nas atrakcjami (doskonale wyposażony plac zabaw, boisko do piłki nożnej, koszykówki i piłki plażowej) a wychowawcy zarządzili zbiórkę na pierwszy trening. Sala oddalona od ośrodka o 10 min drogi stała się naszym codziennym miejscem treningów.

Każdy dzień miał swój własny cykl : rano pobudka, potem śniadanko zawsze pyszne i zdrowe, następnie obowiązkoweob2_1.jpg sprawdzenie czystości w pokojach, pierwszy treningi, powrót do ośrodka i obiadek, dalej czas który zapełniali wychowawcy np. plażowaniem, wyjściem do miasta czy na dłuższe spacery lub wycieczki, znowu trening i na koniec kolacja i spanko.
Liczne atrakcje a wśród nich : chrzest obozowicza zakończony wspólnym ogniskiem z wręczeniem dyplomów i nagród, dyskoteki przy muzyce „nowoczesnej” , konkurs kareoke gdzie odkryte zostały nowe gwiazdy polskiej estrady Pani Gosia i Pan Łukasz w niezapomnianym wykonaniu utworu grupy Ich Troje „Powiedz”, kalambury w których sprawdziliśmy znajomość różnych tytułów filmowych, turniej piłki nożnej oraz giercowanie w ping ponga gdzie szczególnie wyróżniał się Pan Artur niemiłosiernie ogrywając Pana Kamila, sprawiały, że ten właśnie obóz był bardzo wyjątkowy i udany.
Nie zabrakło również słonecznych i morskich kąpiele oraz wyjazdu do Parku Wodnego w którym wszyscy bawiliśmy się Superosko !!.

Warto wspomnieć również o treningach na których zostawiliśmy wiele potu i kilogramów trenując pod okiem naszych trenerów. Było nie było kolejny extra obóz za nami bo wszystkie są extra !!!

Do zobaczenia za rok

Gosia

Galeria zdjęć

Data powstania strony
26.11.2004r.
Ostatnia modyfikacja:
2017-01-19
Zapisy
Reklama
| Strona Główna |  Kontakt | 
Autonomiczna Akademia Aikido - Jacek Wysocki, CMS System Powered by